TYSD Eskişehir Şubesi Genel Kurulu
Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştiren Şubemizi,Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızı gönülden kutlarız. Yeni çalışma döneminde de başarılarının devamını dileriz.
Diğer Yazılar
Eskişehir Çocukları Unutmadı
Şubemiz bir bağışçımızın bağışladığı 4 adet mont ve 3 takım eşofmanı ES Çocuk Evi’ndeki ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtmıştır. Şubemiz ayrıca Eskişehir Ihlamurkent Lamia DAYANÇ İlköğretim Okulu’na 1 adet bilgisayar ve
TYSD Eskişehir Şubemize Teşekkür Plaketi
Eskişehir Milli Eğitim Müdürü şehrimizdeki okullara yaptığımız yardımlardan dolayı Derneği’mize teşekkür plaketi sunmuşlardır.
TYSD Eskişehir Şubemizin Öğrencilerimizle Ortaklaşa Çalışmaları
Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi son sınıf öğrencilerine Üniversiteye giderek TYSD tarihimizi, vizyonumuzu ve misyonumuzu anlatmıştık. Öğrencilerimiz Mayıs ayında sunmak üzere Derneğimiz ile ilgili projeler hazırlıyorlar, hocalarına sunacaklar. Gençlerimiz gruplar halinde