TYSD Elazığ Şubesinden Ramazan Ayı Yardımı
Şubemiz Ramazan ayı sebebi ile gıda ve giyim paketlerini ihtiyaç sahiplerine ulaşması için muhtarlığa teslim etmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Elazığ Şubemizden Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik
Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz yemekte üye ve dostlarımızla beraber olduk… Dilek Eter arkadaşımızın da madalyasını takdim ettik… İyi günlerde kullanılsın…
TYSD Elazığ Şubemizin Yücel İlköğretim Okulu Ziyareti
Yücel İlköğretim Okulumuzun 200 öğrencisine kaban, bot ve giysiler hediye ettik, yeni yıllarını kutladık, onları gülümsettik, bizler de mutlu olduk. Sizi seviyoruz, güle güle kullanın sevgili çocuklarımız…
TYSD Elazığ Şubemizin Erzak Kolisi Yardımları
Ramazan ayı paylaşma ayı, ihtiyaç sahibi 150 ailemize erzak kolileri hazırlanarak dağıtıldı. Katkıda bulunan TÜRK ALMAN YARDIM SEVENLER DERNEĞİ yöneticilerine şükranlarımızı sunuyoruz…