TYSD Elazığ Şubemizden Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik
Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz yemekte üye ve dostlarımızla beraber olduk… Dilek Eter arkadaşımızın da madalyasını takdim ettik… İyi günlerde kullanılsın…
Diğer Yazılar
TYSD Elazığ Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Atatürk Eğitim Burslu 53 öğrencimizin burslarını vermeye pandemi döneminde de devam ediyoruz… Genel Merkezimizin ve İstanbul Şubemizin desteğiyle temin edilen tabletleri ihtiyaçları olan öğrencilerimize teslim ettik. Sevinçlerine ortak olduk… Başta
TYSD Elazığ Şubemizin Depremzedelere Yardımı
Polatlı Şubemizden gelen 27 koli, Kastamonu Şubemizden gelen 16 koli yardım malzemesinin dağıtımını büyük bir mahalle olan Kırklar Mahallesinde bulunan depremzedelerin kaldığı çadırlarda gerçekleştirdik…
TYSD Elazığ Şubemizin Depremzedelerimize Yardımı
Depremzedelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Tekerlekli sandalye ihtiyacı olan iki engelli kardeşimize tekerlekli sandalyelerini teslim ettik. Genel merkezimiz ve şubelerimizce gönderilen para yardımlarını nakit olarak 84 ailemize bizzat çadırları ziyaret