TYSD Düzce Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan Ayının ve yeni dernek büromuzun bereketiyle mutlu bir gün geçirdik.
Daimi bağışçılarımız Nursel Hanım ve Seher Hanım’ın ziyaretleri, ihtiyaç sahiplerine gıda kartı ve nakit yardımında bulunmanın huzuruyla günü tamamladık.
Niyetlerinizin kabul olması dileklerimizle teşekkür ederiz.
19.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Düzce Şubemizin Gerçekleştirmiş Olduğu Ziyaret
TYSD Düzce Şubesi Yönetim Kurulu olarak Sn. Valimizi makamında ziyaret ederek 96. Yılımızı kutlamanın sevinç ve gururunu kendileriyle de paylaştık. Derneğimizin tarihçesinden ve çalışmalarımızdan bahsettiğimiz anlamlı bir ziyaret oldu. Göstermiş
TYSD Düzce Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
ATAMIZI saygı, rahmet ve minnetle andık. CUMHURİYET BAYRAMIMIZ kutlu olsun. 28.10.2022
TYSD Düzce Şubemizin Talebe Olan Bağışçısının Yardımları
Kendisi de talebe olan bağışçımızın burslu öğrencilerimiz için yaptığı bağış hepimizi çok duygulandırdı. İhtiyaçlı bir hastamıza tekerlekli sandalye ve bir ihtiyaçlı ailemize buzdolabı alarak kendilerine ulaştırmanın sevincini yaşadık. Bağışçılarımıza sonsuz