TYSD Düzce Şubemiz Düzce Özel Eğitim Okulu’na Anıtkabir ve Ankara Gezileri için Sponsor Olmaktan Gurur Duymaktadır
Düzce Özel Eğitim Okululu’nun talebe ve öğretmenlerinin Anıtkabir ve Ankara Gezilerine sponsor olmaktan dolayı çok mutluyuz.
08.11.2022
Diğer Yazılar
TYSD Düzce Şubemiz 94. Kuruluş Yıldönümünü Coşku ve Mutlulukla Kutlamaktadır
94.Yılımızı üyelerimiz ve dostlarımızın katıldığı yemek programımızla kutladık. Bu vesile ile bağışçımız Sn. Nermin ÇİLİNGİR Hanımefendinin ödülünü takdim ettik. Bizleri ayakta tutan tüm bağışçılarımıza teşekkür eder, TYSD Camiamızın 94.yılını kutlarız.
TYSD Düzce Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
Üyelerimiz, bağışçılarımız ve dostlarımızla birlikte Sapanca’ ya düzenlediğimiz “YAZA MERHABA ” Gezimiz keyifle geçti. Bizimle birlikte olan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle. 05.06.2023
TYSD Düzce Şubemiz 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Kutlamaktadır
8 Mart Kadınlar Dünya Emekçi Kadınlar Gününü üye ve dostlarımızın katılımıyla düzenlediğimiz yemeğimizde kutladık. Tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle #8martkadınlargünükutluolsun 09.03.2022