TYSD Dikili Şubemizin Engelliler Haftası Vesilesiyle Düzenlemiş Oldukları Mini Konser Etkinliği
10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Dikili Şubesi olarak düzenlediğimiz Mini Konserimiz gönüllere dokundu…
Bu gecenin organizasyonunda çok büyük emeği olan Yönetim Kurulu Üyemiz Suzan Gözen hanımefendi başta olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.
17.05.2022
Diğer Yazılar
TYSD Dikili Şubemiz Sizleri Kaan Efe için Nefes Olmaya Davet Etmektedir
KAAN EFE için… TYSD ALİAĞA, BAYINDIR, ÇANAKKALE, DİKİLİ KUŞADASI VE VAN ŞUBE Başkanlarımız. ŞEFKAT EVLERİ YAPTIRMA ve YAŞATMA Derneği Başkanı. Bir olup, elele verip , nefes olmaya çalışacağız.. 27 Mart
TYSD Dikili Şubemizin Doğa Sanat Tasarım Sergisine Davetlisiniz
Türkiye Yardım Sevenler Dikili Şubesi ve Özel Ege Beyaz İnci Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ nin katkılarıyla Aşıklar Şelalesin’de gerçekleştireceğimiz Doğa Sanat Tasarım Sergimizin açılışında 29 Nisan Cuma günü saat
TYSD Dikili Şubemizin “Doğa Sanat Tasarım” Sergisi Açılmıştır
TYSD Dikili Şubesi ve Özel Ege Beyaz İnci Rehabilitasyon Merkezinin katkılarıyla Nebiler Aşıklar Şelalesin’de düzenlenen Mukaddes DOĞRAMACI ve ailesinin hazırladığı “Doğa Sanat Tasarım “sergisinin açılışı Dikili Kaymakamı Alper Faruk GÜNGÖR,