TYSD Dikili Şubemiz Sizleri Kaan Efeye Nefes Olmaya Davet Etmektedir
Kaan Efemizi Birlikte Yaşatalım.” Kaan Efeye Nefes Olmak” için Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dikili Şubesi Yönetim Kurulu olarak bizde varız…
Siz değerli dostlarımızı bu güzel etkinliğe davet ediyor ve birlikte evladımıza nefes olalım istiyoruz.
05.08.2022
Diğer Yazılar
TYSD Dikili Şubemizin Acı Kaybı
Şubemiz Eski Başkanlarından Macide KAYA Hanımefendi’ yi kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisine Allah’ tan rahmet, kederli ailesine ve TYSD camiamıza başsağlığı ve sabır dileriz. 05.02.2024
TYSD Dikili Şubemiz Ziyaretlerini Gerçekleştirmiştir
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dikili Şube Yönetimi olarak Dikili CHP İlçe Başkanı Sn. Avukat Hasan ALTIPARMAK ve MHP İlçe Başkanı Sn. Mehmet ARSLAN’ ı makamlarında ziyaret ederek kendilerine derneğimizin faaliyetleri
TYSD Dikili Şubemiz Kaymakan Sn. Ali Edip Budan’ı Makamında Ziyaret Etmiştir
İlçemize yeni atanan Kaymakamımız Sn. Ali Edip BUDAN’ ı makamında ziyaret ettik ve yeni görevlerinde başarılar diledik. İlçemize hayırlı olsun. 14.09.2022