TYSD Dikili Şubemizin “Doğa Sanat Tasarım” Sergisi Açılmıştır
TYSD Dikili Şubesi ve Özel Ege Beyaz İnci Rehabilitasyon Merkezinin katkılarıyla Nebiler Aşıklar Şelalesin’de düzenlenen Mukaddes DOĞRAMACI ve ailesinin hazırladığı “Doğa Sanat Tasarım “sergisinin açılışı Dikili Kaymakamı Alper Faruk GÜNGÖR, TYSD Dikili Şube Başkanı Halil İbrahim ÖZDAMAR tarafından yapılmış olup, emeklerinden ve çalışmalarından dolayı Servet EVRENESOĞLU ve Sızan GÖZEN Hanımefendilere Plaketleri Dikili Kaymakamımız Alper Faruk GÜNGÖR tarafından takdim edilmiştir.
Sergimiz Ramazan Bayramı Boyunca devam edecektir.
29.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Dikili Şubemiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Kutlamaktadır
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız’da ATAMIZ’ ın huzurundaydık… Kutlu olsun. 23.04.2022
TYSD Dikili Şubemiz Sizleri Kaan Efeye Nefes Olmaya Davet Etmektedir
Kaan Efemizi Birlikte Yaşatalım.” Kaan Efeye Nefes Olmak” için Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dikili Şubesi Yönetim Kurulu olarak bizde varız… Siz değerli dostlarımızı bu güzel etkinliğe davet ediyor ve birlikte
TYSD Dikili Şubesi İzmir Kalkınma Ajansı Hibe Desteği İle “Deniz Engel Tanımaz” Projesi
Dosyayı İndirmek İçin Aşağıdaki Linkleri Kullanabilirsiniz. PDF İndir – Word İndir