TYSD Dikili Şubemizin Doğa Sanat Tasarım Sergisine Davetlisiniz
Türkiye Yardım Sevenler Dikili Şubesi ve Özel Ege Beyaz İnci Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ nin katkılarıyla Aşıklar Şelalesin’de gerçekleştireceğimiz Doğa Sanat Tasarım Sergimizin açılışında 29 Nisan Cuma günü saat 11.30’da sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.
28.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Dikili Şubemiz Dikili Kaymakamı Sn. Alper Faruk Güngörü Makamında Ziyaret Etmiştir
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dikili Şube Yönetim Kurulu olarak Dikili Kaymakamı Sn. Alper Faruk GÜNGÖRÜ Makamında ziyaret ederek kendisine derneğimiz faaliyetleri ile bilgiler sunduk. Yönetim Kurulumuz ile Dikili Sosyal Yardımlaşma
TYSD Dikili Şubemiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Kutlamaktadır
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız’da ATAMIZ’ ın huzurundaydık… Kutlu olsun. 23.04.2022
TYSD Dikili Şubemiz 14 Eylül Dikili’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. Yıl Dönümünü Kutlamaktadır
14 Eylül Dikili’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. Yıl Dönümünde; Başta Mustafa Kemal ATATÜRK Olmak Üzere Tüm Kahramanlarımızı Saygı ve Minnetle anıyoruz. #14eylül #Dikili 14.09.2022