TYSD Dikili Şubemiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Kutlamaktadır
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız’da ATAMIZ’ ın huzurundaydık…
Kutlu olsun.
23.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Dikili Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan sebebiyle hayırsever bağışçımızın desteğiyle ilk parti gıda kolilerimizin dağıtımına başladık. Afiyetle tüketilmesi temennilerimizle, Hayırlı Ramazanlar dileriz. 06.04.2022
TYSD Dikili Şubemizin Engelliler Haftası Vesilesiyle Düzenlemiş Oldukları Mini Konser Etkinliği
10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Dikili Şubesi olarak düzenlediğimiz Mini Konserimiz gönüllere dokundu… Bu gecenin organizasyonunda çok büyük emeği olan Yönetim Kurulu Üyemiz Suzan Gözen hanımefendi başta olmak üzere tüm
TYSD Dikili Şubemiz Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Dikili’yi Ziyaretlerinin 88. Yıl Dönümü Törenine Katılmıştır
Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Dikili’yi ziyaretlerinin 88. Yıl Dönümünde, Başta Ulu Önder’imiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Bütün Millî Mücadele Kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anarız. Mekanları Cennet Olsun.