TYSD Burdur Şubemizin Eğitim Kurumu

TYSD Burdur Şubemizin Eğitim Kurumu

1991 yılında Burdur şubemizce yaptırılan okulumuz değerli bağışçılarımızın derneğimize olan güven ve destekleriyle her yıl yenilenen çehresi, açılan donanımlı sınıfları ile imrenilen bir eğitim kurumu olmaya devam ediyor.

Okulumuz; Burdur il ve ilçelerinde bünyesinde okul öncesi, ilk ve ortaokulu barındıran tek okul ve Matematik dalında Steme çalışmaları ile Avrupa Kalite etiketi aldı, gururluyuz…

Montessori Anasınıfı, Yazılım ve Tasarım Atölyesi, Etkileşimli Türkçe Dil  ve Beceri Sınıfları.

  1. Kuruluş  yılımız anısına yaptırıldı. Sınıfların kurulum işlemleri tamamlanmak üzere, açılışları yakın bir sürede yapılacak ve öğrencilerimizin eğitimlerine sunulacak.

Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT, Şube Başkanımız Işık BERBEROĞLU ve YK üyesi  arkadaşlarımızla okulumuzu ziyaret ederek Müdür Gülizar GÜZEL’den bilgilendiler.

Gururluyuz, onurluyuz. Değerli Bağışçılarımıza ve emeği geçenlere minnettarız.

Sağlıkla buluşmak üzere…

Diğer Yazılar

Burdur

TYSD Burdur Şubemizden Bağışçılarımıza Teşekkür…

Şubemizi, Derneğimize güven duyan Bağışçılarımızı eğitime ve çocuklarımıza verdikleri destek için gönülden kutlar, hayırlı, uğurlu olmasını dileriz.

Burdur

TYSD Burdur Şubemizin Yardımları

Ramazan ayı sebebiyle derneğimize; 129.037,00 TL nakdi, 14.305, 00 TL ayni bağış yapılmıştır. Şartlı bağış kapsamında ise, 74 burslu öğrencimizin mayıs ayı burslarına 50,00 TL ilave edilerek yatırılmıştır. 50 aileye

Burdur

TYSD Burdur Şubemizin Gıda Yardımı

3 gün boyunca Milli Eğitimin tespit ettiği okullarımız aracılığı ile 1828 kg taze kıymayı 3 kg.’lık paketler halinde ihtiyaç sahibi öğrenci ve ailelerine ulaştırdık… Afiyetle, sağlıkla tüketsinler.