TYSD Burdur Şubemizin 23 Nisan Kutlaması
TYSD Burdur İlköğretim Okulu öğrencilerimiz ile 23 NİSAN’ımızı kutladık…
Diğer Yazılar
TYSD Burdur Şubemizin Yardımları
Ramazan ayı sebebiyle derneğimize; 129.037,00 TL nakdi, 14.305, 00 TL ayni bağış yapılmıştır. Şartlı bağış kapsamında ise, 74 burslu öğrencimizin mayıs ayı burslarına 50,00 TL ilave edilerek yatırılmıştır. 50 aileye
TYSD Burdur Şubemizin Eğitim Kurumu
1991 yılında Burdur şubemizce yaptırılan okulumuz değerli bağışçılarımızın derneğimize olan güven ve destekleriyle her yıl yenilenen çehresi, açılan donanımlı sınıfları ile imrenilen bir eğitim kurumu olmaya devam ediyor. Okulumuz; Burdur
TYSD Burdur Şubesi
Şubemizin desteğiyle sergilerini açan öğrencilerimizin resimleri büyük bir beğeni almıştır. Şubemiz her türlü desteği öğrencilerimize sunmuş olmaktan büyük bir memnuniyet duymakta, öğrencilerimizin başarıları ile gururlanmaktadır.