TYSD Burdur Şubemizden Bağışçılarımıza Teşekkür…
Şubemizi, Derneğimize güven duyan Bağışçılarımızı eğitime ve çocuklarımıza verdikleri destek için gönülden kutlar, hayırlı, uğurlu olmasını dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Burdur Şubemizin 5 Sınıf ve Atölye Açılışı
1991 yılında Derneğimiz tarafından yaptırılan Okulumuz; bünyesinde TYSD BURDUR İLKOKULU ve TYSD BURDUR ORTAOKULU olarak eğitime devam etmektedir. Derneğimizin bağışçıları tarafından fiziki ve eğitim – öğretim imkanlarının iyileştirilmesi ,yenilenmesi amacıyla
TYSD Burdur Şubemiz TYSD Kütüphanesi Protokolünü İmzalamıştır
TYSD’mizin 96. yıl dönümü anısına Toki Yahya Kemal Beyatlı İlkokuluna yapılacak olan TYSD KÜTÜPHANESİ’ nin protokolünü imzaladık. Sayın Valimize ve değerli bağışçılarımıza teşekkür ederiz 29.03.2024
TYSD Burdur Şubemiz 14 Evladımıza Mont, Kazak, Pantolon, Eşofman Takımı ve Bot Yardımında Bulunmuştur
Burslu öğrencilerimiz ve kardeşleri için toplam 14 evladımıza; her biri için ayrı ayrı: Mont, sweatshirt, kazak pantolon, eşofman takımı, bot veya spor ayakkabı armağan ettik. Bu soğuk kış günlerinde çocuklarımızı