TYSD Bolu Şubemiz “Deprem Bölgelerinin Eğitim Destek İhtiyacının Belirlenmesi ve Kitap Projesi”ne Destek Sağlamıştır

TYSD Bolu Şubemiz “Deprem Bölgelerinin Eğitim Destek İhtiyacının Belirlenmesi ve Kitap Projesi”ne Destek Sağlamıştır

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bolu Şubesi olarak olarak,

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü tarafından gerçekleştirilen “Deprem Bölgelerinin Eğitim Destek İhtiyacının Belirlenmesi ve Kitap Projesi” kapsamında Elbistan Şubemize gönderilen 11 koli kitap için en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Bu anlamlı proje ile deprem bölgelerindeki çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimine büyük bir katkı sağlanmıştır. Eğitime yapılan bu değerli destek, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin eğitimlerine devam edebilmeleri için önemli bir adım olmuştur.

Proje kapsamında emeği geçen tüm öğrencilere, akademik kadroya ve İstanbul Gelişim Üniversitesi yönetimine teşekkür ederiz. Bu tür sosyal sorumluluk projelerinin, toplumumuzun her kesimine örnek olmasını ve yaygınlaşmasını temenni ediyoruz.

Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak adına yapılan bu tür katkıların, gelecekte de devam edeceğine olan inancımız tamdır.

29.06.2024

Diğer Yazılar

Bolu

TYSD Bolu Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır

TYSD Bolu Şubesi olarak 96. Kuruluş Yılımızı çok değerli üye ve yardım seven dostlarımızla birlikte kutladık. Nice iyilikle dolu yıllarımız olması dileğiyle. 13.03.2024

Bolu

TYSD Bolu Şubemiz

Sağlıkla, güzelliklerde buluşmak üzere… #evdekaltürkiyem #tysd #birilerivar

Bolu

TYSD Bolu Şubemiz Mevlana İÖO’nun Kütüphanesini Yeniledi

Mevlana İÖO’nun kütüphanesini yenilemenin büyük heyecan ve onurunu yaşıyoruz. TYSD’ in ‘ 81 Yıl, 81 İl, 81 Anasınıfı ‘ projesi kapsamında yollarımız kesişmişti okulumuzla 10 yıl önce. Anasınıfımızdan sonra kütüphanesini