TYSD Bolu Şubemizin Sağlık Çalışanlarımıza Tıbbi Malzeme Desteği
Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızla diktiğimiz 300 maskeyi “ Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi “ personelinin kullanması için bağışladık. Sağlıkla, sağlık için kullanılsın…
Diğer Yazılar
TYSD Bolu Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
TYSD Bolu Şubesi olarak, Atatürk Öğrenci Bursu alan öğrencilerimiz yararına yeni yılın ilk etkinliği olarak düzenlediğimiz kahvaltımızda üyelerimiz ve gönül dostlarımızla beraber olduk. Teşekkürlerimizle. 11.01.2023
TYSD Bolu Şubemiz…
91. Yılımızı dostlarımız ile çoşkuyla kutladık. Nicelerine…
TYSD Bolu Şubemiz Bolu Valimiz Sn. Erken Çelik’e Hoş Geldimiz Ziyaretinde Bulunmuştur
Bolu Valimiz Sn. Erkan ÇELİK ve eşi Elif ÇELİK hanımefendiye hoş geldiniz ziyaretinde bulunarak, Derneğimizi, faaliyetlerimizi konuştuk. Nazik ev sahiplikleri için teşekkür ederiz. 26.10.2022