TYSD Bolu Şubemizden Ramazan Ayı Yardımı
Ramazan yardımlarımızı ailelerimize ulaştırdık. 75 ve 100₺’lik gıda alım kartlarımızın alınmasına, iftar sofralarına ulaşmasına katkı sağlayan bağışçılarımıza teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Bolu Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
TYSD Bolu Şubesi olarak 96. Kuruluş Yılımızı çok değerli üyelerimiz ve yardım seven dostlarımızla birlikte kutladık. Nice iyilikle dolu yıllarımız olması dileğiyle. #96yıl 23.02.2024
TYSD Bolu Şubemizin El Emeği Sergisi
Anneler günü için düzenlenen etkinlikte el işi, göz nuru emeklerimizi sergiledik. Bağışlarımız öğrencilerimiz içindir. Teşekkür ederiz…
TYSD Bolu Şubemiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutlamaktadır
TYSD Bolu Şubesi olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında miniklerimiz ile birlikte ATAMIZ’ın huzurunda olmaktan büyük mutluluk duyduk. Minnet, saygı ve özlem ile anıyoruz. 23.04.2024