TYSD Bolu Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
TYSD Bolu Şubesi olarak, Atatürk Öğrenci Bursu alan öğrencilerimiz yararına yeni yılın ilk etkinliği olarak düzenlediğimiz kahvaltımızda üyelerimiz ve gönül dostlarımızla beraber olduk. Teşekkürlerimizle.
11.01.2023
Diğer Yazılar
Bolu Ramazan 2015 Yardımları
Bolu Şubemiz Ramazan ayında düzenlemiş olduğu gece çayından elde edilen gelirle 18 ile 3 yaş arası 116 ihtiyaç sahibi çocuğumuzun bayram kıyafetlerini ve 35 çocuğumuza ayakkabı temin etmiş ayrıca Ramazan
TYSD Bolu Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
TYSD Bolu Şubesi olarak 96. Kuruluş Yılımızı çok değerli üye ve yardım seven dostlarımızla birlikte kutladık. Nice iyilikle dolu yıllarımız olması dileğiyle. 13.03.2024
TYSD Bolu Şubemiz Bolu Valimiz Sn. Erken Çelik’e Hoş Geldimiz Ziyaretinde Bulunmuştur
Bolu Valimiz Sn. Erkan ÇELİK ve eşi Elif ÇELİK hanımefendiye hoş geldiniz ziyaretinde bulunarak, Derneğimizi, faaliyetlerimizi konuştuk. Nazik ev sahiplikleri için teşekkür ederiz. 26.10.2022