Bolu Ramazan 2015 Yardımları
Bolu Şubemiz Ramazan ayında düzenlemiş olduğu gece çayından elde edilen gelirle 18 ile 3 yaş arası 116 ihtiyaç sahibi çocuğumuzun bayram kıyafetlerini ve 35 çocuğumuza ayakkabı temin etmiş ayrıca Ramazan boyunca alınan bağışçıları muhtaç ailelere dağıtmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Bolu Şubemizin 90. Kuruluş Yıldönümü Yemeği
Yardım seven dostlarımız ile, bizleri koşulsuz şartsız destekleyen sevenlerimiz ve üyelerimiz ile “90. YILIMIZI” onurla, neşeyle, heyecanla kutladık. 90 YILDA HEP İYİYE, HEP AYDINLIĞA YÜRÜDÜK… BİRLİK ve BERABERLİK İLE CUMHURİYETİMİZİN İZİNDE
TYSD Bolu Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kermes Açtılar
Emek veren, emeğimizi kıymetlendiren, öğrencilerimize ulaşan her dost yüreğe teşekkür ederiz. 29.12.2021
TYSD Bolu Şubemiz Bolu Valimiz Sn. Erken Çelik’e Hoş Geldimiz Ziyaretinde Bulunmuştur
Bolu Valimiz Sn. Erkan ÇELİK ve eşi Elif ÇELİK hanımefendiye hoş geldiniz ziyaretinde bulunarak, Derneğimizi, faaliyetlerimizi konuştuk. Nazik ev sahiplikleri için teşekkür ederiz. 26.10.2022