TYSD Beyoğlu Şubesinden Cizre Şehit Kütüphaneleri Kitap Yardımı
Beyoğlu Şubemiz Cizre Şehit Kütüphaneleri projesi kapsamında kitap ve Cizre’deki çocuklara askerlerin eliyle dağıtılmak üzere 130 çift ayakkabı göndermiştir.
Toplam 15 koli yardımlarıyla Cizre’ye katkılarından dolayı Cizre Tabur Komutanı Yarbay Semih Koç tarafından kendilerine teşekkür belgesi verilmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz
Mersin’ den bize başvuran, beyin küçülmesi rahatsızlığından yürümeyen ve zihin bulanıklığı yaşayan A. Savaş’ın Çapa Nöroloji Kliniğin’de süren tedavisi cevap vermeye başladı. Tedavisinin devamı için geçmiş yıllarda yenilenmesini üstlendiğimiz Çapa
TYSD Beyoğlu Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Gerçekleştirmiş Olduğu İftar Yemeği
Şubemizin kıymetli misafirleri ve üyeleriyle Harbiye Ordu Evi’nde güzel bir iftar yaşadık. Allah kabul etsin, emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimizle. 26.03.2024
TYSD Beyoğlu Şubemiz Ayvalık Hamdi Bey Mahalle Evinin Açılışında
TYSD Kuruluşunun 93. Yıl Anısına Türkiye Yardım Sevenler Derneği Beyoğlu Şubesi olarak Ayvalık Hamdi Bey Mahalle Evinin açılışını 3 Haziran 2021 tarihinde Ayvalık Belediye Başkanı, TYSD yöneticileri ve hayırsever dostlarımızın