TYSD Beyoğlu Şubemizin Pamukkale Gezisi
Şubemiz Pamukkale Gezisi kapsamında Afyon-Dinar’da yataklarını ve bazalarını yeniledikleri Dinar Buhurcular Huzurevini ziyaret ederek 35 adet battaniye de hediye ederek, şubeler arası dayanışma örneğini en güzel şekilde göstermişlerdir.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. TYSD’nin 95. Kuruluş Yılını Kutlamıştır
Cumhuriyetimizin 100. TYSD’nin 95. kuruluş yılını özel bir programla kutladık. Şube Başkanımızın da aralarında bulunduğu “Yüz Akımız 100 Kadın” Projesine ilham veren ve mentorluk yapacak, gençlere farklı yollar açacak bilgilendirici
TYSD Beyoğlu Şubemiz 250 Öğrencimize Mont, Kazak, Pantolon, Atkı ve Bere Yardımında Bulunmuştur
Beyoğlu şubesi olarak Van Turgutreis İlköğretim Okulu ve Ortaokulu’nda okuyan 205 öğrencimize gönderdiğimiz mont, kazak, pantolon, atkı ve bere takımları okul öğretmenlerinin yardımı ile giydirildi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
Beyoğlu’nun Kardiyoloji Enstitüsüne Bağışı
Şubemiz İstanbul Kardiyoloji Enstitüsü’nde tefriş edilen 301 numaralı odanın açılışına katılmıştır.