TYSD Beyoğlu Şubesinden Kitap ve Giysi Yardımı
Şubemiz Elazığ Naide Karakaya İlkokulu Öğrencileri ve Velilerine Kitap ve Giysi Yardımında bulunmuştur.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Yılı Derneğimizin 95. Yılını Büyük Bir Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyetimizin 100. Derneğimizin 95. Kuruluş yılını ve dernek koromuzun 32. Türk Sanat Müziği konserini Nakkaştepe Bridge Restorant’ta gerçekleştirdik. Şube Başkanımız Saadet Suyolcuoğlu’nun 2023 yılında yapılan yardımları ve derneğimizi tanıtan konuşması,
Beyoğlu Yeditepe Üniversitesi Paneli
Beyoğlu Şubemiz YEDİ TEPE ÜNİVERSİTESİ’ nde TYSD tanıtım paneli düzenlemiştir. Genç Öğrencilerle iletişim sağlandı. Gençlerle ATATÜRK değerleri konusunda üniversitenin hocaları konuşmalar yaptılar.
TYSD Beyoğlu Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan kampanyası yapan Carrefour’la anlaşarak hazır Ramazan kolilerinden 180 tanesini internetten alarak, Türkiye’nin her yerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerin adreslerine, 10 tanesini de Batman’ın Sason ilçesinde yaşayan ailelere gönderdik… Üyelerimizin