TYSD Beyoğlu Şubemizden Bağış
TYSD KAHRAMANMARAŞ ANAOKULU’umuzun sevgili çocuklarına armağanlar gönderdik.
Giysiler oyuncaklar, boyalar, kitaplar… Sizi seviyoruz…
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
Derneğimizin kayıtlı daimi yardım alan ailelerine kurban eti dağıtımını gerçekleştirdik. Bayramın 2.günü Ataköy APlus Migros müdürümüz Sn. Metin Kobanın gayretleriyle dağıtımımız her sene olduğu gibi bu senede geleneksel olarak devam
TYSD Beyoğlu Şubemizin Acı Kaybı
TYSD Beyoğlu Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi İmre OTBAY Hanımefendinin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine Allah’ tan rahmet, kederli ailesine ve başta Beyoğlu Şubemiz olmak üzere tüm TYSD camiamıza başsağlığı ve
TYSD Beyoğlu Şubemizin Gazilerimize Akülü Araba Yardımları
Gaziler Derneği ile yaptığımız görüşmeler sonucunda dört gazimiz için bağışçılarımızın katkıları ile alınan akülü arabaların teslimini gerçekleştirdik… Arabalardan 1 tanesi Ordu’da yaşayan yürüme engelli Gazimize, 3 tanesi de 1982-1985 ve