Beyoğlu Şubesi Ramazan 2015 Yardımları
Şubemiz kayıtlı ailelerine her yıl ramazan ayında yapmakta olduğu gibi yardımı ve bağışlarını dağıtmış. Mağdur ailelerin bu kutsal ayda yüzünü güldürmüştür.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Kutlamaktadır
8 MART DÜNYA KADIN GÜNÜ kutlaması için Osmanlı Döneminin Başkenti olan Edirne Gezimiz’ de TYSD Edirne Şubemizin Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızla bir araya geldik, Edirne Şubesi Başkanımız Ayterim AĞAOĞLU ile
TYSD Beyoğlu Şubemiz Görme Engeli Olan Burslu Öğrencimizin Hayalini Gerçekleştirmiştir
Görme engeli olan burslu öğrencimizin hayali olan bağlama çalma isteğini destekleyerek kendisine bağlama hediye ettik. Üyemiz öğrencimize bağlamasını teslim ederken duygu dolu anlar yaşandı. 18.01.2023
TYSD Beyoğlu Şubemizin Bedeni Yanan Gencimize Korse Yardımları
İzmit’te yaşayan, bedeni yanan ve tedavi sürecinde özel bir korse kullanması gereken gencimize korseyi alıp teslim ettik ve her ay korsenin değişmesini de üstlendik. Gencimizin maddi zorluk yaşayan ailesine de