TYSD Beyoğlu Şubemizden İşitme Cihazı Yardımı
Şubemizce, bir ailenin kulakları duymayan iki çocuğu Muhammet ve İbrahim Ökkeş kardeşlere Siemens marka işitme cihazı taktırılarak duymaları sağlanmış, konuşma eğitimlerine başlanmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz Pembe Köşk Gezisinde Mustafa Kemal Atatürk’ü İsmet İnönü’nün Kızı Sn. Özden Toker’den Dinlemiştir
Dernek üyelerimizle birlikte ziyaret ettiğimiz, önemli kararlarının alındığı yaşayan bir tarih ve tarihin nesillere ulaşmasına ışık tutan Ankara Pembe Köşk Gezimizde bize Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK ’ü yorulmadan
TYSD Beyoğlu Şubemizin Diyarbakır’daki Çocuklarımıza Ayakkabı Yardımları
Diyarbakır’da öğretmenlik yapan Yusuf Tümay öğretmenimiz, Beyoğlu Şubesi üyelerinin gönderdiği 4000 TL ile Diyarbakır Ergani de çocuklara aldığı ayakkabıları dağıtarak bize çocukları mutlu etmenin sevincini yaşattı… Bizler de Beyoğlu Şubemizin
Beyoğlu’ndan Gazilerimiz İçin Özel Gece
Şubemizin gazilerimiz için düzenlediği gecede emekli Genelkurmay Başkanı Sayın İlker BAŞBUĞ, emekli Orgenerallerimizden Sayın Edip BAŞER ve Sayın Erdal CEYLANOĞLU şubemizin üye ve dostları ile bir araya gelmiştir.