TYSD Beyoğlu Şubemizin Çocuklarımıza Gömlek, Ayakkabı ve T-Shirt Yardımları
Bingöl Solhan Arakonak İlçesindeki toplam 38 öğrencimize gömlek, t-shirt , ayakkabı ve üyemiz Sevgi Doğan’ın elleriyle ördüğü şapkalardan oluşan hediye paketleri gönderdik..
Derneğimize gelen Ramazan fitre ve zekatlarını daimi yardımda bulunduğumuz 22 ailemizin hesaplarına gönderdik.
Ramazan erzak kolilerini ihtiyaçlı ailelerimize dernek binamızda teslim ettik.
Emeği geçen tüm üyelerimize teşekkürlerimizle.
19.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizin Faaliyetleri
28 Şubat tarihinde Gönen Otel’de gerçekleştireceğimiz Genel Kurulumuzun hazırlıklarını tamamladık. TYSD Bozüyük Şubemizin kanser hastası çocuğumuz için başlattığı kampanyaya katılarak, üyelerimizin bağışlarını hızlıca ailemize ulaştırdık. Ayvalık Hamdibey Mah.de yaşayan çocuklarımıza
TYSD Beyoğlu Şubemizin Acı Kaybı
TYSD Beyoğlu Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi İmre OTBAY Hanımefendinin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine Allah’ tan rahmet, kederli ailesine ve başta Beyoğlu Şubemiz olmak üzere tüm TYSD camiamıza başsağlığı ve
TYSD Beyoğlu Şubemiz Kadın Araştırmaları Derneği Toplantısına Katıldılar
Şube Başkanımız Saadet SUYOLCUOĞLU, Nebahat ERTEM ve Ayşe ATALIK , İTÜ Kampüsünde gerçekleşen Kadın Araştırmaları Derneği’nin toplantısına katıldılar.. Dernek kurucularından Prof. Dr Necla ARAT’ın konuşması ve Elfin TATAROĞLU nun Bahriye