TYSD Beyoğlu Şubemizden 3 Oda Tefrişi
Şubemiz, İstanbul Şubeleriyle birlikte ortak bir projeyle, 14 Nisan 2017 de, İstanbul Üniversitesi Radyoloji Enstitüsü Pediatrik Radyoloji Bilim dalının 3 odasının tefrişini gerçekleştirmiştir.
Tam donanımlı bilgisayarla birlikte dolaplar dahil tamamlanan odaların açılışı Radyoloji Ana Bilim Dalı Başkan’ı ve bütün öğretim görevlilerinin katılımıyla gerçekleştirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizin Ayvalık Hizmet Evine Yardımları
Tefrişini üstlendiğimiz Ayvalık Hizmet Evi’nin eşyalarının gönderilmesini pandemi nedeniyle uzaktan talip ederek kamyona yüklenmesi ve teslimini gerçekleştirdik… Eşyaların yerleştirilmesine yardımcı olduk… Ayvalık Hizmet Evi’nde yedi oda, mutfak ve girişteki bölümünün
TYSD Beyoğlu Şubesi Kadın Kuruluşları Toplantısı
Beyoğlu Şubemiz, Av. Nazan Moroğlu koordinatörlüğünde 92 Sivil Toplum Kuruluşuyla birlikte 10 Mayısta İstanbul’da gerçekleştirilen IKKB toplantısına iştirak etmiştir.
TYSD Beyoğlu Şubemizin Acı Kaybı
TYSD Beyoğlu Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi İmre OTBAY Hanımefendinin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine Allah’ tan rahmet, kederli ailesine ve başta Beyoğlu Şubemiz olmak üzere tüm TYSD camiamıza başsağlığı ve