TYSD Beyoğlu Şubemiz 250 Öğrencimize Mont, Kazak, Pantolon, Atkı ve Bere Yardımında Bulunmuştur
Beyoğlu şubesi olarak Van Turgutreis İlköğretim Okulu ve Ortaokulu’nda okuyan 205 öğrencimize gönderdiğimiz mont, kazak, pantolon, atkı ve bere takımları okul öğretmenlerinin yardımı ile giydirildi.
Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
24.10.2022
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizin Tekerlekli Sandalye Yardımları
Şubemize bağışlanan 2 akülü 4 manuel tekerlekli sandalye teslim alındı ve ihtiyacı olan kişilere gönderildi… Tekerlekli sandalyelerden 3 tanesi yaşamını yatağa bağlı sürdüren ailenin üyelerinden anne, baba ve yetişkin genç
TYSD Beyoğlu Şubemizin Tekerlekli Sandalye Yardımları
PAHSSc Pulmoner Hipertansiyon ve Skleroderma Hasta Derneği tarafından talep edilen tekerlekli sandalyeyi temin ederek hastamıza teslim ettik. Daimi bağışçımızdan gelen eşyalarla hazırlanan 9 koliyi Diyarbakır Ergani’ye, 4 koliyi Ayvalık Hamdibey
TYSD Beyoğlu Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirmiştir
Beyoğlu Şubesi olarak Olağan Genel Kurulumuzu Gönen Otel’de gerçekleştirdik… Yeni dönemde Şebnem Otuzbir, Hande Bilimsel ve Gönül Kutluca yerlerini 3 genç üyemize teslim ettiler. Kendilerine muhteşem hizmetleri ve gösterdikleri emekler