Beyoğlu İstanbul Kadın Kuruluşları Birliği Toplantıları
Şubemiz, İstanbul Kadın Kuruluşları Birliğinde 92 kuruluşla ayrıca her ay İstanbul Teknik Üniversitesinde 25 kurumla birlikte düzenlenen toplantılara katılmakta, çalışmalarını paylaşmakta ve fikir alışverişinde bulunmaktadır. Şubemiz her sene 8 Mart da yapılan Kadın Haftası Etkinliklerine de katılmaktadır, kendi seçtikleri okullarda panel gerçekleştirmektedir.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz Ödül ve Hediye Takdimlerini Gerçekleştirmiştir
Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte, dört yıldır ayrı kaldığımız, pandeminin bizleri hasret bıraktığı değerli üyemiz ve bağışçımız Sn. Şaylan Güngör ve ailesini ziyaret edip gecikmiş ödülümüzü ve hediyelerini kendilerine takdim ettik.
TYSD Beyoğlu Şubemizin İlkokul ve Anaokulu Öğrencilerimize Bot, Mont, Eşofman Ve Kırtasiye Malzemesi Destekleri
Van Kerim Tuncer İlkokulu ve Anaokulu öğrencilerimiz için üyelerimiz Sevgi Akdoğan ve Gevher Sinangil tarafından bağışlanan kırtasiye malzemeleri, kitaplar, bot, mont ve eşofman takımları, dernek üyelerimizin ördüğü el örgüsü kazak
TYSD Beyoğlu Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
-Kurban Bayramında 12 adet Kurban bağışımızın kesimi yapılarak KASEV Vakfı Huzur Evi’ne dağıtımı yapılmıştır. -Daha önce Beyoğlu şubesi bağışçımızın binasını yaptırdığı Bakırköy Devlet Hastanesi Kan Merkezi’nin alt katı için yapılması