TYSD Bayındır Şubesinin 2016-2017 Çalışma Dönemi Açılışı
2016-2017 Çalışma Dönemimizin açılışını özel bir günde gerçekleştirmenin keyfini yaşadık..
4-EKİM-1926 da kabul edilen Medeni Kanun ile Kadınlarımıza kazandırılan hakların değerini kahvaltımızı onurlandıran Belediye Başkanımız Dr. Ufuk SESLİ’den dinledik.
Diğer Yazılar
Bayındır İzmir’in Duayen Başkanı Vecahat Aslan’ı Ziyaret Etti
Şubemiz TYSD Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evindeki büyüklerimizi ziyaret için İzmir’e gitmiştir. İzmir şubemiz değerli eski başkanlarımızdan VECAHAT ASLAN ve tüm arkadaşlarımızı güzel bir gün geçirmiştir.
TYSD Bayındır Şubemizin Belediye Ziyareti
Belediye Başkanımız Sn. Uğur DEMİREZEN’e makamında nezaket ziyaretinde bulunduk. Yeni dönem için kendilerine başarılar diledik…
TYSD Bayındır Şubemiz Deprem Bölgesine 3 Adet Konteyner Göndermiştir
Bayındır Şubesi olarak hayırsever gönül dostlarımızla birlikte depremzede vatandaşlarımız için konteyner temini için büyük çaba harcadık ve ikisi bağış diğeri Şubemiz adına 3 tane konteyner hazırladık. Konteynerimizin 1.cisi gecen hafta