TYSD Bayındır Şubesi İftar Yemeği
Şubemiz Burslu öğrenciler için geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğini Belediye Hangar düğün salonunda gerçekleştirmiştir.
Açılış konuşmasında yardımlaşmanın öneminden ve ramazanda yardımlaşmanın kıymetinden bahseden başkanımız Kadriye MACİT bütün gönül dostlarımıza hayırlı ramazanlar dileyerek teşekkür etmiştir. Yemeğimizde şubemizi yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Dr. Ufuk SESLİ ve eşi Nuray SESLİ hanımefendiye ve değerli misafirlerimize şükranlarımızı sunarız.
Diğer Yazılar
TYSD Bayındır Şubesinin. 91. Kuruluş Yılı Kutlaması
Derneğimizin 91. , Şubemizin 29. kuruluş yılını onurla ve büyük bir coşkuyla Kadınlar gününde kutladık….Bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederiz…
TYSD Bayındır Şubemize İlk Kadın Tiyatro Grubunun Oyun Geliri Bağışı
İlçemizin ilk kadın tiyatro grubu ‘Alayına Makara’ bu kez oyunlarını ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için sergiledi. Çok beğenilen ve alkışlanan oyuncularımızı Bayındır Şubesi olarak tebrik ettik ve çiçeğimizi takdim ettik. Oyunun
TYSD Bayındır Şubemizin Kültür Gezisi
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz yararına gönül dostlarımızı Denizli termal gezisine götürdük. Denizli’nin güzelliklerine doyamadığımız gezimize katılan dostlarımıza ve bağışçılarımıza teşekkür ederiz…