TYSD Bayındır Şubemizin Belediye Ziyareti
Belediye Başkanımız Sn. Uğur DEMİREZEN’e makamında nezaket ziyaretinde bulunduk. Yeni dönem için kendilerine başarılar diledik…
Diğer Yazılar
TYSD Bayındır Şubemize İlk Kadın Tiyatro Grubunun Oyun Geliri Bağışı
İlçemizin ilk kadın tiyatro grubu ‘Alayına Makara’ bu kez oyunlarını ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için sergiledi. Çok beğenilen ve alkışlanan oyuncularımızı Bayındır Şubesi olarak tebrik ettik ve çiçeğimizi takdim ettik. Oyunun
TYSD Bayındır Şubesi Genel Kurulu
Bayındır Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızı tebrik eder, yeni dönemde de iyi çalışmalar dileriz.
TYSD Bayındır Şubesinin 2016-2017 Çalışma Dönemi Açılışı
2016-2017 Çalışma Dönemimizin açılışını özel bir günde gerçekleştirmenin keyfini yaşadık.. 4-EKİM-1926 da kabul edilen Medeni Kanun ile Kadınlarımıza kazandırılan hakların değerini kahvaltımızı onurlandıran Belediye Başkanımız Dr. Ufuk SESLİ’den dinledik.