TYSD Balıkesir Şubemizin Kültür Gezisi
Geliri ATATÜRK EĞİTİM BURSU’muza aktarılmak üzere gerçekleştirdiğimiz BİGADİÇ HİSAR KAPLICALARI GEZİMİZ keyifle geçti… Tüm misafirlerimize teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Balıkesir Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Divan Heyetine ve üyelerimize teşekkür eder, başarılı ve bereketli bir dönem dileriz. 03.03.2022
TYSD Balıkesir Şubesinin Fidan Dikme Etkinliği
TYSD’nin geleceğe dair fidanları çok… Ülkemiz için çok fidan diktik, çok fidan yetiştirdik… Yarınlara umut olsun, yarınlar yeşil olsun diye 1000 FİDAN daha diktik.
TYSD Balıkesir Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Kültürel Gezi
Baharın gelişini üyelerimizle birlikte AYVALIK CUNDA Gezimizle kutladık. Katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle. 07.04.2022