Balıkesir Valisi Ziyareti
TYSD Balıkesir şubemiz yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız Balıkesir Valisi Sn.Mustafa YAMAN’a makamında nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.
Diğer Yazılar
TYSD Balıkesir Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Kültürel Gezi
Baharın gelişini üyelerimizle birlikte AYVALIK CUNDA Gezimizle kutladık. Katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle. 07.04.2022
TYSD Balıkesir Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
300 ailemizin sofrasına tat tuz olmamıza katkı sağlayan değerli bağışçılarımıza teşekkür ederiz. Hayırlarımız kabul görsün, bereketli olsun… https://www.habercigazetesi.net/yardim-sevenlerden-balikesirde-300-aileye-gida-destegi/?fbclid=IwAR1Bz-7HoFvdC8uCMPnKW9pmCZnwUScyeDvtXap0TUZ4BEfxBaUYrmqGDZA 29.04.2021
TYSD Balıkesir Şubesi Fidan Projesi
GELECEĞE BİR 🌲 FİDAN 🌲da SİZ DİKİN… 10 ₺ lik bağışla bir ORMAN yaratmaya ne dersiniz diye soruyor Balıkesir Şubemiz bağışçılarına… Yemyeşil , yaşanabilir bir dünya olsun hepimize…