TYSD Bakırköy Şubesinden Bayramlık Yardımı
Şubemiz LC WAIKIKI’nin katkılarıyla LÖSEV’e kayıtlı 600 çocuğumuzun bayramlık kıyafetlerini karşılamıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemiz Hatay Samandağ’daki Aş Evine Kahvaltılık Desteğinde Bulunmuştur
Değerli bağışçılarımızla 9 Mayıs’ta birlikte olduğumuz kahvaltımızın geliri ile Bakırköy Belediyesinin Hatay Samandağ’daki aş evine kahvaltılık desteği gönderdik. Kıymetli bağışçılarımız; katkılarınız yine ihtiyaç sahiplerine destek oldu. Minnettarız. 25.05.2023
TYSD Bakırköy ve Beyoğlu Şubelerimizin Sağlık Yardımı İş Birliği
Bakırköy şubemiz, İstanbul şubeleri arasındaki dayanışmaya güzel bir örnek olarak Beyoğlu şubemizin Koşuyolu Kartal Hastanesi Çocuk Bölümüne, üyeleri Melek Gürer’in yaptığı bağış ile nakdi katkıda bulunarak destek vermişlerdir. Şubemizce GATA
TYSD Bakırköy Şubemizin Acı Kaybı
TYSD Bakırköy Şubemiz Sekreteri Melek GÜRER Hanımefendi’ yi kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve TYSD camiamıza başsağlığı ve sabır dileriz. Yarın öğle namazına müteakip Ataköy 5.Kısım