TYSD Bakırköy Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır

TYSD Bakırköy Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır

Cumhuriyet Bayramı arefesinde 28 Ekim günü İstanbul Engelliler Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören gençlerimiz ve aileleri ile Sn. Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızla kahvaltıda buluştuk , bayramımızı kutladık..

Akülü sandalyesi olmayan genç kızımıza bir sandalye hediye ettik..

ATA’mızı minnetle andık.

29 Ekim akşamı Cumhuriyetimizin 99.yılını kutlamaya değerli üyelerimiz ve Genel Başkanımızla , bizleri uğurlamaya gelen Bakırköy Belediye Başkan ve Başkan yardımcımız ile başladık..

Müzik eşliğinde yemek ve şahane havai fişek gösterilerinden sonra Cumhuriyet pastamızı keserek gecemizi sonlandırdık..

Nice Cumhuriyet kutlamalarında buluşmak üzere.

31.10.2022

Diğer Yazılar

Bakırköy

TYSD Bakırköy Şubesi Öğrenci Yardımı

Bakırköy Şubemiz, Van Özalp ilçesi Damlacık köyündeki  170 öğrencimize kırtasiyelerle birlikte okulumuza Atatürk  resmi, Gençliğe Hitabesi ve İstiklal marşımızı da göndermişlerdir.

Haberler

TYSD Bakırköy Şubemiz

Afyon Yunus Emre Ortaokulu öğrencilerimiz Derneğimiz logolu formaları ile başarıdan başarıya koşuyor ve kazandıkları kupalarını da bizimle paylaşıyorlar. Dart yarışında 2.kez Afyon şampiyonu olan , bizleri gururlandıran gençlerimizi ve öğretmenlerimizi

Bakırköy

TYSD Bakırköy Şubemiz Panolarda Yer Almaktadır

Area Reklam Firması 5 Aralık Dünya Gönüllüler Gününü vurgulamak için afişlerimizi GALLERİA SAHİL YOLU’ nda ve A PLUS AVM’ nin tüm panolarında 1 hafta müddetle yayınlayacak… Bu mutluluğu bize yaşatan