Bakırköy Öğrencilerimize Destek
Şubemizin Sheraton Ataköy Oteli ile gerçekleştirdiği “ÇAY SAATİNDEN BURSLU ÖĞRENCİLERİMİZE DESTEK” amaçlı sosyal sorumluluk projesi bu yılda yenilenen broşürler ve çekilen tanıtım videoları ile devam etmektedir.
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubesi
Kuruluşumuzun 91.Yıldönümünü Sheraton Otel de düzenlediğimiz kahvaltıda aramıza yeni katılan üyelimizle kutladık. .Üyelerimize rozetlerini Belediye Başkanımız Sn. Bülent Kerimoğlu takdim etti Genel Merkezimiz ve tüm şubelerimizle birlikte nice 91 yıllar
TYSD Bakırköy Şubemizin Çocuklarımıza Kırtasiye Malzemesi Yardımları
Diyarbakır Bahşiler Köyü TYSD İLKÖĞRETİM OKULU öğrencileri için bir bağışçımızın hazırladığı çantalar sıralarında çocuklarımızı bekliyor… Bağışçımıza şükranlarımızı sunar, evlatlarımıza başarılar dileriz. 04.09.2021
TYSD Bakırköy Şubemiz 2024 Yılı İçin Umut, Huzur, İyilik ve Başarı Dilemiştir
2024 Yılımız için umut, huzur, iyilik, barış diledik. Bir ve beraber olmayı, yarınlarımızın teminatı gençlerimizin hayallerine ortak olmayı diledik dostlarımızla birlikte bugün. Yeni Yıl yemeğimizi onurlandıran Bakırköy Kaymakamımız Sn. Abdullah