TYSD Bakırköy Şubesi Öğrenci Yardımı
Bakırköy Şubemiz, Van Özalp ilçesi Damlacık köyündeki 170 öğrencimize kırtasiyelerle birlikte okulumuza Atatürk resmi, Gençliğe Hitabesi ve İstiklal marşımızı da göndermişlerdir.
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemizin Ev Sahipliğinde 14 Şubemiz Toplanmıştır
Bakırköy, Beykoz, Kadıköy, Üsküdar, Kartal, Pendik, Şile, Beyoğlu, Sarıyer, Beşiktaş, İstanbul, Kağıthane, Şişli, Eyüp Şubelerimizin bir arada düzenledikleri aylık toplantılarının ev sahipliğinin sırası Bakırköy şubemizindi. İstanbul’da bulunan 14 Şubemizin belirli
TYSD Bakırköy Şubemiz Deprem Bölgesinde İftar Yemeği Düzenlemiştir
9 Nisan günü Kahramanmaraş’ a giderek TYSD Anaokulumuz’a oyuncaklar, hediyelik eşyalar ve gıda malzemeleri götürerek çevredeki tüm depremzede çocuklara dağıttık. Aynı gece okulumuzda 1500 kişilik bir iftar yemeği düzenleyerek Kahramanmaraş
TYSD Bakırköy Şubesinden Afyon’a Eğitim Desteği
Bakırköy Şubemizce Afyon Cumhuriyet İlköğretim Okulunun boyası yaptırılmış, belediyenin bağışladığı bordür taşlarının işçilik masrafı şubemizce karşılanarak yaptırılmıştır. Başarılı 23 öğrenciye saat hediye edilmiştir. Afyon ili Bayat ilçesi Derbent köyünde şubemizin