TYSD Bakırköy Şubemiz Hatay Samandağ’daki Aş Evine Kahvaltılık Desteğinde Bulunmuştur
Değerli bağışçılarımızla 9 Mayıs’ta birlikte olduğumuz kahvaltımızın geliri ile Bakırköy Belediyesinin Hatay Samandağ’daki aş evine kahvaltılık desteği gönderdik.
Kıymetli bağışçılarımız; katkılarınız yine ihtiyaç sahiplerine destek oldu. Minnettarız.
25.05.2023
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluşmuştur
Kahvaltıda bir araya geldiğimiz ATATÜRK Eğitim Burslu Öğrencilerimiz kendi aralarında Başkan ve Başkan yardımcıları seçerek genç TYSD grubu oluşturdular. Çok gururlandık ve oluşturacakları projeler için heyecanlandık… Cumhuriyetimize sizler sahip çıkacaksınız
TYSD Bakırköy Şubemizin Acı Kaybı
TYSD Bakırköy Şubemiz Sekreteri Melek GÜRER Hanımefendi’ yi kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve TYSD camiamıza başsağlığı ve sabır dileriz. Yarın öğle namazına müteakip Ataköy 5.Kısım
TYSD Bakırköy Şubemizin Sağlık Çalışanlarımıza Destekleri
Bakırköy DR. SADİ KONUK HASTAHANESİ’nin akşam mesaisinde görev yapan 400 doktor ve hemşiremize Dominos Pizzadan pizza ikramında bulunduk… Vefa borcumuzu ödeyemesek de ağız tadı olsun istedik… Tüm bağışçılarımıza teşekkürlerimizle. 07.05.2021