TYSD Bakırköy Şubesinden Bayram Armağanı
Şubemiz Afyon’un Bayat ilçesi ATATÜRK Orta Okulu öğrencilerine Bayram armağanlarını göndermiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemiz 10 Ailemize Gıda Yardımı Yapmıştır
Bağışçılarımız Sn. Melek GÜRER, Canan KUTLUK, Bilgan ERKAN ve Firuzan SAMSUNLU’nun hayırları 10 ailemize kahvaltılık ağırlıklı 500’er ₺ tutarında erzak olarak Migros Sanal Market tarafından ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıldı. Bağışçılarımızın
TYSD Bakırköy Şubemiz Sizleri Etkinliğimize Davet Etmektedir
CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA TARİHE MÜHÜR VURAN TÜRK KADINLARI ‘nı konuşmak, anmak için 7/8 EKİM’de İNEBOLU’da olacağız. Türk Kurtuluş Savaşının KASTAMONU’lu kadın kahramanı ŞERİFE BACI’nın toprağından Ülkemizin yetiştirdiği tüm ŞERİFE BACILARI
TYSD Bakırköy Şubemiz Medeniyet Üniversitesi Öğrencileriyle Belgelerini Paylaşmıştır
Medeniyet Üniversitesi Sosyal Bilimlerde Okuyan 4 Genç Kızımız Bugün Derneğimize Geldiler. Derneğimizin Kuruluşundan İtibaren Sosyal Hizmetlere Katkısını İnceledikleri Belgesel Ödevleri İçin Karşılıklı Bilgi Alışverişinde Bulunduk. Kızlarımız Fotoğraflar Çektiler. Belgesel Bitimini