TYSD Bakırköy Şubemizden Proje Sınıfı Açılışı
2020 nin ilk etkinliği Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesinin FETEMM proje sınıfı oldu.
Sevgili bağışçımız Sn. MELEK GÜRER’in rahmetli eşi SÜHA GÜRER anısına yaptırdığı sınıfı Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Emrullah Aydın’ın da katılımıyla gençlerimize armağan ettik.
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemiz
Derneğimizin faaliyetlerini her zaman destekleyen, yolumuzu açan, bizlere güç katan Bakırköy Belediye Başkanımız Dr. Bülent KERİMOĞLU’na, Belediye yetkililerine, tüm çalışanlarına bu zor günlerde bizlere ve ihtiyaçlı ailelerimize verdikleri hizmetler için
TYSD Bakırköy Şubemizin Tekerlekli Sandalye Armağanı
Diyarbakır Bahşiler Köyü’ndeki TYSD ATATÜRK İlkokulumuzun Müdürü tarafından iletilen durum üzerine; kucakta diyalize götürülen bir ihtiyaç sahibine tekerlekli sandalye alarak okulumuzun müdürü aracılığı ile kendisine ulaştırdık. Anneler Günü’nde ihtiyaç sahibi
TYSD Bakırköy Şubemiz “Bakırköy Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi” ne Atatürk Büstü, Atatürk Köşesi ve Sanat Atölyesi Armağanları
Bakırköy Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi’ne, Bakırköy ‘de 50 yıl Avukatlık görevini ifa eden rahmetli eşi ressam Muammer GÜNGÖR hatırasına Atatürk Büstü- Atatürk Köşesi ve Sanat Atölyesi yaptıran değerli bağışçımız Şaylan