TYSD Bakırköy Şubemizin Yeşilköy Anadolu Lisesine Çok Amaçlı Sınıf Armağanı

TYSD Bakırköy Şubemizin Yeşilköy Anadolu Lisesine Çok Amaçlı Sınıf Armağanı

Bugün bir aydır üzerinde çalıştığımız projemizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Derneğimizin 93.yılında Yeşilköy Anadolu Lisesinin ihtiyacı olan çok amaçlı bir sınıf hazırlamak üzere çalışmalara başladık ve değerli bağışçılarımızın destekleri ile kahve keyfi kutuları hazırladık.

Kutularımızdan elde ettiğimiz bağış ve bağışçımız Hilmi Nakipoğlu’nun da destekleri ile öğrencilerimize çok güzel bir sınıf hazırladık.

Bugün Kaymakamımız Nazmi Günlü, Belediye Başkanımız Dr. Bülent Kerimoglu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Erşahin, Belediye Başkan Yardımcılarımız Cavit Ganiç ve Servet Toraman’ın katılımları ile pandemi şartlarına uyarak Ayten ve Hilmi Nakipoglu çifti ile sınıfımızı öğrencilerimize armağan ettik.

Bağışçılarımıza şükranlarımızı sunar, öğrencilerimize başarılar dileriz.

12.04.2021

Diğer Yazılar

Bakırköy

TYSD Bakırköy ve Beyoğlu Şubelerimizin Sağlık Yardımı İş Birliği

Bakırköy şubemiz, İstanbul şubeleri arasındaki dayanışmaya güzel bir örnek olarak Beyoğlu şubemizin Koşuyolu Kartal Hastanesi Çocuk Bölümüne, üyeleri Melek Gürer’in yaptığı bağış ile nakdi katkıda bulunarak destek vermişlerdir. Şubemizce GATA

Bakırköy

TYSD Bakırköy Şubemizin Yardımları

Derneğimizin sevgili torunlarından sadece biri olan sevgili “ Sevginaz Gürleyici’nin “ çok uzaklardan “ V.A USA “ da arkadaşları Lilly ve Ayla ile başlattıgı iyilik bileklikleri projeleri sonuçlandı bağışçıların satın

Bakırköy

TYSD Bakırköy Şubemiz

325 kg et dağıtımımızı gerçekleştirdik. Bağışcılarımıza teşekkür ederiz, Allah kabul etsin…