TYSD Bakırköy Şubemiz 203 İhtiyaçlı Ailemize Gıda Yardımında Bulunmuştur
Değerli bağışçılarımızın bağışları ile şu ana kadar 500 kg eti 203 ihtiyaçlı ailemize 1.5 kg kıyma ve 1 er kg parça et olarak Hisar Lojistik Firmasının arabaları, elemanları ve bursiyerlerimizin destekleri ile dağıttık…
Bağışlarımızla ikinci dağıtımımızıda bu hafta gerçekleştireceğiz…
Tüm destek verenlere şükranlarımızla
Afiyetle tüketilsin…
03.07.2022
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencisinin Yapmış Olduğu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Yer Aldığı Puzzle
ANILARIMIZDAN … 7 YIL ÖNCE BUGÜN SİZLERLE PAYLAŞTIĞIMIZ GÜZEL HABERİMİZİ FACEBOOK BİZE HATIRLATTI. Öğrencimize bir kez daha teşekkür ederiz… BAKIRKÖY Şubemiz “ATATÜRK EĞİTİM BURSU”alan öğrencileri arasında Puzzle Projesi düzenledi. Ve
TYSD Bakırköy Şubemiz ve LC Waikiki Firmasının Ortak Çalışmaları Sonucunda 4058 Çocuğumuza Giysi Yardımı Yapılmıştır
Bu resim mutluluğun resmi, Bu resim bir torba mutluluk gibi. TYSD ailesi olarak LC Waikiki Mağazacılık Hiz. A.Ş’ne bu resim gibi yürekleri ısıttığı için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.. Yeni yılda Bakırköy
TYSD Bakırköy Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
Değerli Bağışçılarımızın katkılarıyla bu Bayram da ihtiyaç sahibi 148 aileye kıyma ve parça et olmak üzere 510 kilo et dağıtımımızı gerçekleştirdik. Bağışçılarımızın bağışlarını Allah kabul etsin HERKESE HAYIRLI VE SAĞLIKLI