TYSD Bakırköy Şubemizden Konya Çeltik Köyü İlkokulu Ziyareti
Bu kez de Konya / Çeltik Köyü ilkokuluna ulaştık. Çocuklarımızın hem yüreklerini hem de bedenlerini ısıttık. Güle güle giyin sevgili çocuklar, sizleri seviyoruz..
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemizin 90. Yıl Özel Konseri Etkinliği
Bakırköy Belediyesinin büyük katkıları ile düzenlediğimiz 90. Yıl Özel Konserimizde bizlerle olan dostlarımıza, konserimize sazıyla, sözüyle hayat veren değerli sanatçılarımıza teşekkür ederiz.
TYSD Bakırköy Şubemizden Ramazan Ayı Yardımı
Ramazan münasebetiyle bağışçılarımızdan gelen gıdalarımızın bir kısmını BAKIRKÖY BELEDİYEMİZİN her gün 1000 ihtiyaç sahibine yemek dağıttığı aş evine bağışladık. (40 kg kıyma ve 60 kg baklava) Sağlık ve afiyetle yenilsin,
TYSD Bakırköy Şubesi
Kuruluşumuzun 91.Yıldönümünü Sheraton Otel de düzenlediğimiz kahvaltıda aramıza yeni katılan üyelimizle kutladık. .Üyelerimize rozetlerini Belediye Başkanımız Sn. Bülent Kerimoğlu takdim etti Genel Merkezimiz ve tüm şubelerimizle birlikte nice 91 yıllar