TYSD Bakırköy Şubemiz
325 kg et dağıtımımızı gerçekleştirdik. Bağışcılarımıza teşekkür ederiz, Allah kabul etsin…
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemizin Yeni Yıl Kutuları ile Ailelerimize Gıda Yardımları
Bugün iki konseptli hediyelik yeni yıl kutularımız hazırlandı ve sizleri bekliyor… Bu kutuların her birinin geliri bir aileye gıda paketi olarak ulaştırılacak… Hedefimiz 200 ailenin mutfaklarına sofralarına aş olmak, yüreklerine
TYSD Bakırköy Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Gençlerimizle Buluştu
Bugün Derneğimizde pandemi şartlarına uyarak bursiyer öğrencilerimizi misafir ettik. PAMES AYAKKABICILIK tarafından öğrencilerimize gönderilen ayakkabıların dağıtımını gerçekleştirdik. Sn. Emre KALYONCU ’ya vesile olduğu için sonsuz teşekkürler. Yanımızda olan tüm destekçilerimizle
TYSD Bakırköy Şubemiz Deprem Bölgesinde İftar Yemeği Düzenlemiştir
9 Nisan günü Kahramanmaraş’ a giderek TYSD Anaokulumuz’a oyuncaklar, hediyelik eşyalar ve gıda malzemeleri götürerek çevredeki tüm depremzede çocuklara dağıttık. Aynı gece okulumuzda 1500 kişilik bir iftar yemeği düzenleyerek Kahramanmaraş