TYSD Bakırköy Şubemiz Kadın Sığınma Evinden Ayrılması Gereken Annemizin Evini Döşemiştir
Kadın Sığınma Evi’nden ayrılması gereken, 7 ve 8 yaşlarında iki çocuğuyla koruma kararı bulunan annemizin tuttuğu evi döşedik ve ailemizi yerleştirdik.
Sağlıkla otursunlar.
Bakırköy Belediyesi, Bakırköy Kent Konseyi, Türkiye Yardım Sevenler Derneği ve Neksav Vakfı ile yürüttüğümüz projede Bosna Hersek’ ten gelen MİS ENGELLİLER DERNEĞİ bu yıl ikincisi gerçekleşen etkinlikte müziğin engelleri kaldırdığını bir kez daha gösterdi.
Bu ” engelsiz” etkinlikte yer almaktan ötürü gururluyuz.
03.10.2022
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemizin Hastane Yardımları
Pandemi dönemi hastane yardımlarımıza devam ediyoruz . Cerrahpaşa Hastanesi Çocuk Bölümü ‘ne atanan bursiyer doktorumuz Yusuf bize ulaştı. Onkoloji, yoğun bakım ve çocuk bölümünde tedavi gören çocuklarımızda kullanılan kanül(ignelerin) çocuklarımızın
TYSD Bakırköy Şubemiz’in Atatürk Eğitim Burslu 10 Öğrencisi Tıp Fakültesinden Mezun Olmuştur
Bu yıl Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizden 10’nu TIP FAKÜLTELERİNDEN başarıyla mezun oldular. Mutluyuz, gururluyuz… Yolunuz açık, şansınız bol olsun sevgili gençler, sizi seviyoruz. Video erişim linki: https://www.facebook.com/TurkiyeYardimSevenlerDernegi/videos/1319937712270551 07.07.2023
TYSD Bakırköy Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencisinin Yapmış Olduğu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Yer Aldığı Puzzle
ANILARIMIZDAN … 7 YIL ÖNCE BUGÜN SİZLERLE PAYLAŞTIĞIMIZ GÜZEL HABERİMİZİ FACEBOOK BİZE HATIRLATTI. Öğrencimize bir kez daha teşekkür ederiz… BAKIRKÖY Şubemiz “ATATÜRK EĞİTİM BURSU”alan öğrencileri arasında Puzzle Projesi düzenledi. Ve