TYSD Bakırköy Şubemizin El Emeği Sergisi
Açı Okullarının Bahar kermesinde Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz için el emeği göznuru işlerimizi sergiledik. Teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemiz Bakkalların Veresiye Defterlerini Satın Aldı
Bugün Osmaniye muhtarımızın çalışmaları sonucu tespit ettiği ihtiyaç sahibi ailelerin veresiye alışveriş yaptığı mahalle bakkalının veresiye defterini satın aldık… Hem borçlu yürekleri sevindirdik hem de esnafımıza katkıda bulunduk… Ayrıca İBB’nin
TYSD Bakırköy Şubemizden Ramazan Ayı Yardımı
Ramazan münasebetiyle bağışçılarımızdan gelen gıdalarımızın bir kısmını BAKIRKÖY BELEDİYEMİZİN her gün 1000 ihtiyaç sahibine yemek dağıttığı aş evine bağışladık. (40 kg kıyma ve 60 kg baklava) Sağlık ve afiyetle yenilsin,
TYSD Bakırköy Şubemize Yapılan Anlamlı Bağış
Siirt Eruh ATATÜRK İlkokulu bize ulaşarak 100 öğrencileri için 8’er kitaplık okuma seti talep etmişti… Bağışçımız Sn. Ercan SİRE CUMHURİYETİN 100. yılında 100 çocuğumuza kitap setlerini armağan etti. En derin