TYSD Aydın Şubemiz
ATAMIZA saygı ve minnetlerimizi sunduk. Üyelerimiz ile 91. Yılımızı kutladık…
Diğer Yazılar
TYSD Aydın Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Düzenledikleri Etkinlik
Üyelerimiz ve dostlarımızla Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz kahvaltı etkinliğimizde bir araya geldik… Katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle. 05.12.2021
TYSD Aydın Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Burslarımıza katkı amacıyla üyelerimiz ve dostlarımızla birlikte güzel bir kahvaltı etkinliğinde bir araya geldik. Bizimle olan ve destek veren tüm dostlarımıza şükranlarımızla. 16.11.2023
TYSD Aydın Şubemizin Acı Kaybı
Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi, çok değerli arkadaşımız Mübeccel PEHLİVAN’ı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz. İyilik meleği, gülen yüzümüz, candan yardım seven arkadaşımızın yeri hiç dolmayacak. Kendisine Allahtan rahmet, Ailesine, TYSD