TYSD Aydın Şubesinin Kültür Gezisi
Dostlarımız ile Bursa/Mudanya kültür gezisine çıktık. Bağışlarımız öğrencilerimiz için. Teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Aydın Şubesinden “Risalet GERMEN Parkı” Açılışı
Aydın Efeler Belediyesi, rahmetli Başkanımız anısına “Risalet GERMEN Parkı” nı açtı. Bizleri son derece mutlu ve gururlu kılan bu anlamlı hatırlanış çok güzel bir açılışla da taçlandı. Dostlarımız, üyelerimiz, Didim
TYSD Aydın Şubesi
Kuşadası ve Didim Şubelerimizle birlikte Söke Şubemize taziye ziyaretinde bulunduk… Gülhis Dicle Başkanımıza rahmet, Şubemize ve arkadaşlarımıza başsağlığı diledik…
TYSD Aydın Şubemizin 29 Ekim Kutlaması
29 Ekim ‘de Atatürk anıtına çelenk koyduk. Akşam ise Kaş’ta üyelerimizle Cumhuriyetimizi coşkuyla kutladık…