TYSD Aydın Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
İftar yemeğimizde bizimle olan dostlarımıza bağışları ile bizleri destekledikleri için teşekkür, ödüllerini canı gönülden kutlarız.
12.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Aydın Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan ayında 100 ailemizin sofrasının bereketi olmak için bağışlarıyla bizi destekleyen dostlarımıza teşekkür ederiz. AYDIN MAGAZİN’de çıkan haberimizi sizlerle paylaşıyoruz… Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1928 yılında kurulan ve yıllardır
TYSD Aydın Şubemiz Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygı, Minnet, Şükran ve Özlemle Anmaktadır
Aydın Şubesi olarak aramızdan ayrılışının 83.yılında Atamızın huzurundaydık… Ayrıca 70 ilkokul öğrencimizi de kış gelmeden sıcacık botlarıyla buluşturmanın huzurunu yaşadık… 10.11.2021
TYSD Aydın Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Yılı Dolayısıyla 100 İlkokul Öğrencimize 100 Adet Bot ve Spor Ayakkabı Armağan Etmiştir
Cumhuriyetimizin 100. yılı dolayısıyla 100 ilkokul öğrencimize 100 adet bot ve spor ayakkabı armağan ettik. Etkinliklerimize katılarak ya da bağışlarıyla destek olan dostlarımıza ve üyelerimize minnettarız. Ayrıca Ahu Bebe Doğan