TYSD Aliağa Şubesi Genel Kurulu
14. Genel Kurulumuzu başarı ile gerçekleştirdik.
Sağlıkla, birlik ve beraberlik ile bereketi bol, iyiliği çok nice çalışma yıllarına…
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yeni Yıl Pazarı Düzenlemiştir
Burslu öğrencilerimize destek olmak, yılbaşı için sevdiklerinize ufak hediyelerle büyük mutluluklar vermek, emeklerimizi değerlendirmek isteyen tüm dostlarımızı bekliyoruz. Yeni yılınız kutlu, mutlu, barış içinde geçsin. 26.12.2023
TYSD Aliağa Şubesi Ramazan Yardımları
Şubemiz Ramazan ayı boyunca gıda yardımlarına devam etmiştir.
TYSD Aliağa Şubemiz Atatürk Eğitm Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için düzenlediğimiz çalışma dönemimizin son buluşmasında bizlerle birlikte olan Sn. Kaymakamımızın eşleri Ayşe GÜNEY hanımefendiye ve değeli TYSD’li Dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Sağlıkla yeniden buluşmak üzere